1.Розв'язати задачу. У магазині було 810 кг цукру. Першого дня продали 4/9 частини від усього

цукру, а другого дня - 215 частини від решти. Скільки кілограмів цукру продали в магазині другого дня? 2. Обчислити значення виразу. 32800 x 30 + 420 : 70= 3.Виконати дії з іменованими числами. 28 грн. 20 к. : 30 = 4т 250 кг х 40 = 4. Розв'язати рівняння. х: 20 = 680 320

Ответы на вопрос

Отвечает Гордеев Виталий.

Ответ:

1.  60 кг.

2.   984 006.

3.  x= 13 606 400.

Пошаговое объяснение:

Було 810 кг цукру.

1 дня  продали 4/9

2 дня - 2/15 частини від решти.

Скільки кілограмів   цукру продали в магазині другого дня?

-------------------

Решение.

1 дня  продали 810*4/9 = 360 кг

решти  810-360=450 кг.

2 дня  продали  450*2/15=60 кг.

***

2.  Обчислити значення виразу.

32800*30 + 420 : 70= 984 006.

***

3.  Розв'язати рівняння.

х: 20 = 680 320;

x= 13 606 400.