Срочно!!!Знайдіть кількість перших членів геометричної прогресії (bn),якщо b1=20 q=2 S(n)=620


Ответы на вопрос

Отвечает Размовка Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

\displaystyle S_n=\frac{b_1(q^n-1)}{q-1} \Rightarrow 620=\frac{20(2^n-1)}{2-1} \Rightarrow 2^n = 32\Rightarrow n= 5

ответ

это сумма первых 5 членов