Знайдіть значення похідної функції y = 6x2 –4√x у точці х0 = 4.


Ответы на вопрос

Отвечает Садомцев Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

y = 6x² –4√x

\displaystyle y'(x) = 6*2x -4*(-\frac{1}{2\sqrt{x^3} } )=12x +\frac{2}{\sqrt{x^3} }

\displaystyle y'(4) =12*4 +\frac{2}{\sqrt{4^3} }=48+\frac{2}{4*2} =48+0.25=48.25