Катер рухаеться 1.5 години за течиєю річки і 0,6 години по озеру. Усього він проплив 35, 4 км.

Знайди власну швидкість катера, якщо швидкість течії річки дорівнює 2,6 км/годину.

Ответы на вопрос

Отвечает Рубаняк Вадім.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

скорость катера х км/час

скорость по течению (х+2,6) км/час, проплыл (х+2,6)*1,5 км

по озеру проплыл 0,6х км

Усього він проплив 35, 4 км

(х+2,6)*1,5 + 0,6х = 35,4

1,5х +0,6х = 35,4 - 3,9

2,1х = 31,5

х = 15 (км/час)

власна швидкість катера 15 км/год