Розв'язати трикутник АВС якщо АВ=10см АС=8см СРОЧНО!!!!!!пжжжж​


Ответы на вопрос

Отвечает Кургапкина Анастасия.

Ответ:

Якщо трикутник ABC прямокутний і BC бісектриса, то

BC у квадраті =8 у квадраті + 10 у квадраті =64 +100=164

BC=2 квадратний корінь 41см

Якщо трикутник ABC прямокутний і AB бісектриса, то

BC у квадраті =10 у квадраті - 8 у квадраті =100-64 =36

BC=6см