Послідовність (сn) – геометрична прогресія, с2=27, с5= 3. Знайдіть S6.​


Ответы на вопрос

Отвечает Нестеров Николай.

Ответ:

S₆ = 1310.4

Пошаговое объяснение:

Sn= b1(gⁿ-1)/g-1

c₂= c₁*g                         в систему возьми , і так кожних 2 рядочки я буду  c₄= c₁*g³                         робити абзаци

27= c₁*g           27 і 3 скорочуються на 3 і с₁, також ще в систему возьми

3= c₁*g³

9= g₂              тут в систему не тре брати

g= 3

c₂= c₁*g

27 = c₁ * 3

c₁ = 9

S₆=  9 * ( 3⁶ - 1)/ 6-1 = 9 * (729-1) / 5= 9 * 728/ 5 = 6552 / 5 = 1310.4