за 4 ручки і 6 олівців заплатили на 27 грн. скильки коштуе оливець и скильки - ручка, якщо оливець

дешевший вид ручки на 50к.?

Ответы на вопрос

Отвечает Пухов Дмитрий.

Відповідь:

Покрокове пояснення:нехай ручка коштує х тоді олівець х-0,5

тоді 4х+6(х-0,5)=27

4х+6х-3=27

10х=30

х=3

ручка 3грн, олівець 3-0,5=2,50