Послідовність (b) е геометричною прогресією, у якій q=2, b = 3. 1)Знайдіть восьмий член цієї

прогресії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Калина Алина.

Ответ:  384.

Пошаговое объяснение:

Дано. Геометричною прогресією, у якій q=2, b1 = 3.

Знайдіть восьмий член.

Решение.

bn =b1*q^(n-1).

b8 = 3*2⁷ = 3*128 =384.