Скільки кілограмів води потрібно випарувати із 200 кг целюлозної маси,яка містить 85%води , щоб

одержати масу, що містить 75 % води? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Соболь Вика.

1) 100% - 85% = 15% - масса целлюлозы (сухой остаток)

Пропорция: 200 кг целлюлозной массы - 100%

                      х кг целлюлозы - 15%

х = 200 · 15 : 100 = 30 кг - сухой остаток;

2) 100% - 75% = 25% - масса целлюлозы (сухой остаток)

Пропорция: х кг целлюлозной массы - 100%

                     30 кг целлюлозы - 25%

х = 30 · 100 : 25 = 120 кг - целлюлозная масса;

3) 200 - 120 = 80 кг - столько воды потребуется выпарить.

Ответ: 80 кг воды.