Скільки води треба випарити з 500 кг целюлозної маси, яка містить 85% води, щоб одержати масу з 75%

вмістом води?

Ответы на вопрос

Отвечает Койнова Ангелина.

Пишем уравнение смеси - 0% - чистая вода.

500 * 85% + Х*0% = (500 + Х)* 75% - уравнение

500*0,85 = 500*0,75 = 0,75*Х

0,75*Х =  500 * (0,85 - 0,75) = 500*0,1 = 50

Х = 50 : 0,75 = 66 2/3 = 66,666 л - воды добавить - ОТВЕТ