Обчисли 5 член арифметичної прогресії якщо відомо що а1=6,9 і d=8,9


Ответы на вопрос

Отвечает Сабирзянов Вадим.

Ответ:

a5=a1+4d=6,9+(4*8,9)=6,9+35,6=42,5