Власна швидкість катера дорівнює 25,5 км/год, а швидкість течії річки – 3,17 км/год. За який час

катер пройде 143,35 км за течією річки? СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Зарипова Айсылу.

Ответ:

1) 25,5+3,17=28,67(км\ч)

2)143,35/28,67=5 (год)

відповідь за 5 годин

Пошаговое объяснение: