Коло задане рівняння х^2+(у-2)^2=4.Вказати радіус кола А)2смБ)4см В)8см Г)2√2см​


Ответы на вопрос

Отвечает Сарычев Иван.

Рівняння кола: (x - a)²+(y - b)² = R²

x²-(у-2)²=4. R² = 4. R = 2(см)

Відповідь: 2см А)

Отвечает Розиева Ясмина.

Ответ:

Правильна відповідь - а) 2 см