4. Обчисли суму чисел: 1 + 3 + 5 + ... + 75. А 150;В 1444;Б 1764;г інший варіант відповіді:СРОЧНО

ДАЮ 10 БАЛЛОВ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Чебукин Степан.

An=A1+d(n-1)

a1=1

An=75=1-2+2n

2n=76

n=38

S38=19*(1+75)

S38=1444

В