Помогите пожалуйста срочно! Розгорнутий кут поділений внутрішнім променем на два кути, один з

яких на 20 більше за інший. Знайдіть міри отриманих кутів​​

Ответы на вопрос

Отвечает Нуретдинова Сабина.

Ответ:

80°; 100°

Пошаговое объяснение:

Позначимо менший з кутів через х. Тоді інший кут матиме міру (х+20)

Сума цих кутів 180°:

х + х + 20 = 180

2х + 20 = 180

2х = 180 - 20

2х = 160

х = 160 : 2

х = 80

х + 20 = 100

Відповідь: 80°; 100°