У двох братів порівну горіхів. Якщо старший брат віддасть молодшому 10 горіхів, то горіхів у

ньогостане в 5 разів менше, ніж у молодшого. Скількигоріхів у кожного брата?​

Ответы на вопрос

Отвечает Попелова Ангелина.

х горіхів у кожного брата.

(х - 10) горіхів  залишилося у першого брата

(х+10) горіхів  стало у другого брата

(х - 10) < (х + 10) в 5 разів

Рiвняння:

5·(х - 10) = (х + 10)

5x - 50 = x + 10

5x - x = 50 + 10

4x = 60

x = 60 : 4

x = 15 горіхів у кожного брата.

Вiдповiдь: 15 горіхів.