при якому значенні а рівняння (a-5)x=8+4a має корінь що дорівнює 2 будь ласка срочно треба

допоможіть ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смоляр Женя.

Ответ:

при а= -9

Пошаговое объяснение:

(a-5)2=8+4a

2a - 10 = 8 + 4a

4a - 2a = -10 - 8

2a = -18

a = -18 : 2

a = -9