Виконайте ділення на десятковий дріб 17÷0,85​


Ответы на вопрос

Отвечает Учанева Елизавета.

Ответ:

21 3/17

Пошаговое объяснение:

18 : 0,85 = (18*100) : (0,85*100)=

=1800 : 85 = (5*360) : (5*17)=

=360 : 17 = 21 3/17