У навчальній групі 2/5 студентів групи захоплюється баскетболом і 3/4студентів групи – футболом.

Яка найменша частка студентів цієї групи захоплюється одночасно і баскетболом, і футболом?

Ответы на вопрос

Отвечает Житникова Анна.

Ответ:

3/20

Пошаговое объяснение:

У навчальній групі 2/5 студентів групи захоплюється баскетболом

У навчальній групі 1/4 студентів групи НЕ захоплюється баскетболом

2/5 - 1/4 = 8/20 - 5/20 = 3/20

==================================================================

У навчальній групі 3/4 студентів групи захоплюється футболом.

У навчальній групі 3/5 студентів групи НЕ захоплюється футболом.

3/4 - 3/5 = 15/20 - 12/20 = 3/20