Не виконуючи побудови, знайти точки перетину з координатами осями графіка функції y=-1/4x+5​


Ответы на вопрос

Отвечает Левахин Кирилл.

Ответ:

(0,5) - точка пересечения с осью Оу

(20;0) - точка пересечения с осью Ох

Пошаговое объяснение:

у=(-1/4)*х+5

  • при х=0, у=(-1/4)*0+5=0+5=5
  • при у=0, 0=(-1/4)*х+5, или 5=(1/4)*х, или х=5*4+20