Складіть числовий вираз і обчисліть його значення. До різниці чисел (-2 1/3) і 7 1/7 додати суму

чисел 7 3/7 і (-10 2/3) СРОЧНО НУЖНО

Ответы на вопрос

Отвечает Усенко Кристина.

Ответ:

-12. 5/7

Пошаговое объяснение:

(-2. 1/3 - 7. 1/7) + (7. 3/7+ (-10. 2/3) =

(-2. 7/21 - 7. 3/21) + (7. 9/21 - 10. 14/21) = -9. 10/21 + (-3. 5/21) = -9. 10/21 - 3. 5/21 = -12. 15/21 = -12. 5/7