Слюсар за 6 годин виготовляє 36 деталей а його учень за цей самий час виготовляє на 6 деталей

менше. Скільки деталей виготовлять вони разом за зміну(8 годин), якщо працюватимуть з такою самою продуктивність?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Ответ:

88

Пошаговое объяснение:

слюсар 36:6=6(за годину)

учень 36-6=30, 30:6=5(за годину)

учень за 8 годин 5×8=40

слюсар за 8 годин 6×8=48

40+48=88 деталей