за 1 год майстер виготовляє 75 деталей, а учень втричі менше за скільки годин вони виготовлять 800

деталей якщо працюватимуть разом? обернуту задачу пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Султаггазы Каракат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

за  1 час мастер 75

ученик за 1 час = 75/3 = 25

вместе за 1 час 25+75 = 100 деталей

800/100 = 8 часов