Відстань між містами 120 км. З одного міста виїхав велосипедист, проїхав 0,73 всього шляху і

зупинився відпочити. Скільки кілометрів залишилося проїхати велосипедисту, щоб дістатися другого міста. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермаченко Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 120 * 0,73 = 87,6 (км) - проехал

2) 120 - 87,6 = 32,4 (км) - осталось проехать