ПЕРИМЕТР ПРЯМОКУТНИКА ДОРІВНЮЄ 252СМ ДОВЖИНА ЙОГО У 2 РАЗИ БІЛЬША ВІД ШИРИНИ ЗНАЙТИ СТОРОНИ

ПРЯМОКУТНИКА

Ответы на вопрос

Отвечает Сытник Влада.

Ответ:

ширина - 42  довжина 84

Пошаговое объяснение:

Допустим що ширина дорівнює Х тоді довжина дорівнює 2*Х

поскільки периметр це сума всіх сторін то 252 = X +X +2X +2X =6X

X = 252 поділити на 6  =42

Поскільки ширина дорівнює X то вона дорівнює 42

А поскільки довжина це 2X то 2 *42 = 84

Отвечает Айтжанов Адилет.

25*2=50 мм довжина

(25+50)*2=150 мм периметр