» у Тараса 40 моделей автомобілів. З них 1-8становлять легкові автомобілі, арешта

1-5вантажівки.На скільки меншев Тараса моделей легкових автомобілів,ніж вантажівок?​

Ответы на вопрос

Отвечает ギター キング.

Ответ:

на 3

Пошаговое объяснение:

1/8 від 40 = 5 - легкові

1/5 від 40 = 8 - вантажівки

Отже, на 3 моделі легкових автомобілів менше

Отвечает Воленчук Дашенька.

40*1/8=5

40*1/5=5=4

5-4=1