Розкрити дужки і звести подібні доданки 1)2(а+3)-4(а-2)=2)-6(1,5+2,5у)+10(7-13,5у)=​


Ответы на вопрос

Отвечает Мойсєєнко Катя.

Ответ:

1)2а+5-4а+8=-2а+13

2)-9-15у+70-135у=61-150