помогите срочно! Петрик купив утричі більше зошитів у клітину, ніж у лінійку. Скільки зошитів у

клітинку купив петрик, якщо зошитів у клітинку на 52 більше??

Ответы на вопрос

Отвечает Казаков Дима.

Ответ:

78 зошитів у клітинку.

Пошаговое объяснение:

Нехай зошитів у лінійку було х, тоді у клітинку 3х. За умовою

3х-х=52

2х=52

х=26

Зошитів у клітинку куплено 26*3=78.

Отвечает Рейх Макс.

Ответ:

3х-х=52

2х=52

2х÷2=52÷2

х=26

3х=3×26=78