у класі 35 учнів 20% із них мають ковзани, 20%-лижі, а решта санки. Скільки учнів у класі мають

санки ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шудра Таня.

Відповідь:

21 учень

Покрокове пояснення:

35уч - 100%

х       -  20%

х=20*35:100= 7  

7 учнів мають ковзани, 7 учнів мають лижі.

35-7-7=21 (уч)має санки