Знайдіть координати точки, симетричної середині відрізка АВ від­носно площини хz, якщо А (5; - 2;

1), В (5; 3; 6)

Ответы на вопрос

Отвечает Шталтовой Александр.

Ответ: координата по х=5, координата по у: -2+(3+2)/2=-2+2,5=0,5. Координата по z: 1+(6-1)/2=1+2,5=3,5. Координата середины (5; 0,5; 3,5).

Пошаговое объяснение: