3. У кіоску було 26 шоколадок. 17 шоколадок продали. На скільки менше шоколадок залишилось, ніж

продали?Було — 26Продали — 17Залишилось — ?На ? меншеосі спітаи «магічних» квад-​

Ответы на вопрос

Отвечает Ларькова Алина.

1)26-17=9

2)17-9=8

на 8 шоколадок

Отвечает Ремизов Никита.

Ответ:

9 шоколадок

Пошаговое объяснение:

26-17=9(шт) - залишилось шоколадок