Розв'яжи задачу з УМОВОЮ На книжковій фабриці дві бригади переплели 1500 книжок. Перша бригада

працювала 3 дні, а друга - 2 дні. Скільки книжок переплела кожна бригада окремо, переплітавши щодня однакову кількість книжок?

Ответы на вопрос

Отвечает Бибарцева Есения.

Ответ:

1)1500:(3+2)=300(книг один день)

2)300×3=900(книг)-первая бригада

3)300×2=600(книг)-вторая бригада

Ответ: 1 бригада-900 книг, 2 бригада-600 книг

Отвечает Кохтарева Ксюша.

Ответ:

1) 3+2 = 5 (днів)

2) 1500÷5=300 (книжок)

3) 300*3=900 (книжок)

4) 300*2=600 (книжок)

Объяснение: