на першій ділянці зібрали 3 т кукурудзи а на другій 5 т. а на третій ділянці чотири т. яка середня

врожайність кукурудзи​

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Владислав.

Мовою математики це переформулюється так: яке середнє арифметичне чисел 3, 4, 5? Щоб знайти середнє арифметичне, треба просумувати всі числа, а суму розділити на кількість чисел (у нашому випадку три):

\dfrac{3+5+4}{3}=\dfrac{12}{3}=4