бічна сторона рівнобедреного трикутника на 6 см більша за основу, а його перемитер 54 см. знайдіть

сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитришин Микола.

Відповідь:16

Покрокове пояснення:

Нехай одна сторона рівнобедреного △=х тоді основа =х+6.Отже

(Х+Х)+(Х+6)=54

3Х=48

Х=16

---------------------------

(16+16)+(16+6)=54

54=54