Корабель 1013. Із своїх домівок назустріч один одному одночасно вирушилиБратець Їжак і

БратецьКролик і зустрілися через 12 хв післяпочатку руху. З якою швидкістю рухався Братець Їжак, якщовідстань між домівками дорівнює 136,8 м, а Братець Кроликрухався зі швидкістю 9,6 м/хв?Допоможіть будь ласка розв'язати задачу!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Теренченко Виктория.

Відповідь:1.8км/год поставь 5 звезд пж

Покрокове пояснення:9.6*12=115.2км-пройшов кролик

136.8-115.2=21.6км-пройшов їжак

21.6/12=1.8км/год