Учні 3-А класу запросили на перегляд мультфільму уч- нів та учениць із паралельних класів. Із 3-Б

класу при-йшли 34 дитини, з 3-В класу — на 8 осіб менше, ніж із 3-Б,а з 3-Г класу — на 9 осіб більше, ніж із 3-В. Скільки дітейподивилися мультфільм?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пыршина Таня.

Ответ:

95 уч подивилося мультфільм

Пошаговое объяснение:

34-8=26 уч з 3-В

26+9=35 уч з 3-Г класу

Всього: 34+26+35=95