Одне число більше другого в 11,5 рази(-ів), середнє арифметичне цих двох чисел дорівнює 55.

Знайди ці числа. Менше число дорівнює - Більше число дорівнює -

Ответы на вопрос

Отвечает Запольская Лейла.

Ответ:

менше число -8,8

більше число -101,2

Пошаговое объяснение:

нехай 1-ше число -   х

2-ге число -    11,5*х

тоді        (х+11,5х)/2=55

12,5х/2=55

6,25х=55

х=55/6,25

х=8,8

1-ше число -    8,8

2-ге число-    8,8*11,5=101,2

Перевіряємо:

(8,8+101,2)/2=55