Розвяжіть задачу .У трьох книгах 480 сторінок.У першій 180 сторінок, у другій 0,3усієї кількості

сторінок.Скільки сторінок у третій книжціо

Ответы на вопрос

Отвечает Шварова Виктория.

1) 480 * 0,3 = 144 (стор.) - у другій книжці

2) 180 + 144 = 324 (стор.) - у першій і другій книжці разом

3) 480 - 324 = 156 (стор.)  - у третій книжці

Відповідь: 156 сторінок у третій книжці