3. Периметр прямокутника дорівнюс 15,6см, одна з його сторін на 2,8см більше інший. Знайдіть

тіломшу цього цього прямокутника.4. Пасажирський поїзд за 4 години пройшов такуяк відстань, як і товарний за 6 годин. Знайдышвидкість пасажирського кіла, якщо відомо, що вона на 25 км гол більше швидкості товарнитуроМІН І ІІІ мне -ті (помогите пожалуйста)​

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Никита.

Відповідь: 3)13,25

Покрокове пояснення:

3) Нехай х см - одна сторона прямокутника; (х+2,8) см - друга сторона. Складаємо рівняння: х+(х+2,8)+х+(х+2,8)=15,6 (тому що формула периметра: Р=a+b+a+b).

Розв‘язуємо рівняння: 4х+5,6=15,6; 4х=15,6-5,6; 4х=10; х=10:4; х=5/2. Отже, одна сторона = 5/2. Тепер шукаємо другу сторону: 5/2+2,8=53/10. Площу прямокутника обчислюємо за формулою S=a•b: S=5/2•53/10=53/4=13,35.