Розв'язування рівнянь: 7x+9x+3,2=27,2 будь ласка ✨ Буду вдячна​


Ответы на вопрос

Отвечает Сазонова Ульяна.

Ответ:

7x+9x=27,2-3,2

7x+9x=24

16x=24

x=24/16

x=1,5