Розв'язування рівнянь: (x+4,83)+2,16=3,02 будь ласка ✨ Буду вдячна​


Ответы на вопрос

Отвечает Martirosyan Ani.

Ответ:

x+4,83+2,16=3,02

x=3,02-4,83-2,16

x=-3,97

Всегда пожалуйста ;)

Отвечает Спирин Павел.

Дужки можна прибрати:

x + 4.83 + 2.16 = 3.02

тому :

x + 6.99 = 3.02

звідти маємо:

x = 3.02 - 6.99

результат:

x =  - 3.97