Всім привіт, мені задали С.р. а я її не можу зробити допоможіть будь ласка. 1.(3 бали).

Перетворіть у десятковий дріб: а) 6/5; б) 8/19 2.(3 бали). Обчисліть: а) 45,6 : 2,4; б) 60 : 1,25; в) 7,488 : 3,12; г) 6,1244 : 0,061; д) 5 : 0,01; е) 54 : 0,1. 3.(3 бали). Розв’язати рівняння: а) 9,2 · у = 3,68; б) 4,9т – 0,1т = 3,84. 4.(3 бали). За 3,6 кг цукерок заплатили 45,36 грн. Скільки треба заплатити за 6,5 кг таких цукерок?

Ответы на вопрос

Отвечает Рудометов Владик.

Перше завдання :

а) 6/5 = 1.2

б) 8/19 = 0.42

Друге завдання :

а) 45,6 / 2,4 = 19

б) 60 / 1,25 = 48

в) 7,488 / 3,12 = 2,4

г) 6,1244 / 0,061 = 100,4

д) 5 / 0,01 = 500

е) 54 / 0,1 = 540

Третє завдання :

а) 9.2y = 3.68  

y = 3.68 / 9.2

y= 0.4

б) 4,9t - 0,1t = 3.84

4,8t = 3.84

t = 3.84 / 4.8

t = 0.8

Четверте завдяння :

1) 6,5 / 3,6 = 1.8 - у стількі разів 6.5 кг цукерок коштуватиме дорожче .

2) 45,36 * 1,8 = 81,65 - ціна 6.5 кг цукерок

Отвечает Сулайманов Рома.

Ответ:Номер 1

6/5=1,2

8/19=0,42

Номер 2

45,6:2,4=19

60:1,25=48

7,488:3,12=2,4

6,1244:0,061=100,4

5:0,01=500

54:0,1=540

Номер 3

9,2•у=3,68

у=3,68:9,2

у=0,4

4,9т-0,1т=3,84

4,8т=3,84

т=3,84:4,8

т=0,8

Номер 4

3,6 кг. 45,36 грн

6,5 кг. Х

Х=45,36•6,5:3,6

Х=81,9 грн

Пошаговое объяснение: