Обчислити площу фігури обмеженої графіками функцій:y=4-x^2;y=0


Ответы на вопрос

Отвечает Мадасова Анна.

Ответ:

S = \int\limits^{ 2 } _ { - 2} (4 - x {}^{2} )dx =(4x -  \frac{ {x}^{3} }{3})  |^{ 2 } _ { - 2} =  \\  = 8 -  \frac{8}{3}  - ( - 8 +  \frac{8}{3} ) = 16 -  \frac{16}{3}  =  \\  =  \frac{48 - 16}{3}  =  \frac{32}{3}