периметр прямокутника 11.5 см.знайдіть сторони прямокутника якщо довжина прямокутника в 1.3 раза

більша за ширину

Ответы на вопрос

Отвечает Арсентьева Карина.

-----------------------------------------------------------

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Р=11,5

Прямокутник ABCD

BC в 1,3р більша за AB

AB||CD,BC||AD

Розв'язання:

2х+2(1,3х)=11,5

2x+2,6x=11,5

4,6x=11,5

х=2,5

AB=CD=2,5

BC=AD=2,5*1,3=3,25

Провірим:

2,5*2+3,25*2=5+6,50=11,5. ✓

Відповідь:

AB=CD=2,5

BC=AD=3,25

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

-----------------------------------------------------------