Катер плив проти течії річки 3,2 год, а за течією 2,2 год. Власна швидкість катера дорівнює 22,9

км/год, а швидкість течії дорівнює 1,4 км/год. Яку відстань подолав катер за течією і проти течії разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Думлер Вера.

1) 22,9 + 1,4 = 24,3 (км/год) – швидкість катера за течією річки.

2) 24,3 • 2,2 = 53,46 (км) – відстань за течією річки.

3) 22,9 – 1,4= 21,5 (км/год) – швидкість катера проти течії.

4) 21,5 • 3,2 = 68,8 (км) – відстань проти течії.