Запишіть квадратне рівняння в якому a=3 b=-5 c=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Ртищева Алина.

Загальна формула квадратного рівняння:

ax^2 + bx + c = 0

Підставимо:

3x^2-5x+0 = 0

Скоротимо:

3x^2-5x = 0