До суми чисел 138 і 362 додайте суму двох чисел, перше з яких на 38 більше за 138, а друге на 62

більше за 362.

Ответы на вопрос

Отвечает Масленникова Арина.

Відповідь:

1098

Покрокове пояснення:

138+362=500

138+38=176

362+62=422

500+(176+422)=1098