Срочно памагіте пж:На першому самоскиді вантажу в 3 рази менше , ніж на другому .Якщо на перший

самоскид додати 1/13/20 т,а з другого зняти 3/4 т то вантажу буде на обох самоскидах стане порівну. Скільки тонн вантажу на кожному самоскиді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бесштанько Ангелина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай на першому самоскиді - х т вантажу, тоді на другому - 3х т, якщо на перший самоскид додати 1 13/20 т, то на ньому стане х+ 1 13/20 т, а з другого зняти 3/4 т тона на ноьму буде 3х- 3/4 Складемо рівняння:

х+1 13/20= 3х- 3/4

-2х= -3/4 -1 13/20

-2х= - 12/5

х= 12/5 *1/2

х= 6/5= 1,2 т на першому самоскиді спочатку

3х= 3*1,2=3,6 т на другому самоскиді спочатку