5. Сума трьох чисел дорівнює 21,5. Перше число в 3 рази більше за друге, а третє на 2,5 більше за

друге. Знайдіть ці числа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Янкевич Даниил.

Ответ:

11,4 3,8 6,3

Пошаговое объяснение:

Нехай це будуть числа a , b і с відповідно. З умови можно сказати що a=3b і с=b+2,5. Замінимо усі числа через b вийде 3b+b+b+2,5=21,5, тобто 5b+2,5=21,5. Тобто 5b=19. b=3,8. a=3b=3,8*3=11,4. с=6,3