зліпили 30 вареників . У кожен вареник поклали по 3 сливи .Скільки було слив, якщо залишилося ще

дві сливи?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гординяк Богдан.

Ответ:92

Пошаговое объяснение:

1) 30*3=90 слив поклали в вареники

2) 90+2=92 сливи було

Якщо не складно буду рада відгуку чи кращій відповіді...

Отвечает Жариков Даня.

Пошаговое объяснение:

30×3=90, наверное было 92 сливы